Наша лікарня отримала допомогу від освітян Оболонського району — для потреб закладу було безкоштовно передано два Starlink та два кондиціонери 🙌
До ініціативи долучилися:
🏫 Ліцей №256
🏫 Ліцей «Оболонь»
🏫 Школа №226
🏫 Ліцей №285
Щиро дякуємо керівництву, педагогічним колективам, учням та батькам за небайдужість, підтримку та допомогу нашій лікарні 💙
Такі вчинки — це про єдність, взаємодопомогу та спільну турботу про тих, хто щодня допомагає людям.
Разом — сильніші 🇺🇦







